Trendiheterod annavad vastulöögi

Tartu noorte plaan teha linna üks korralik homoklubi (ABBA ja Donna Summeriga ilmselt 😀 ) on lõpuks lekkinud kohalikku sopalehte. Ja loomulikult on see uudis kihevile ajanud meie tõsieestlased. Ühe kodaniku (Celticu alter ego?) kommentaarid on sedavõrd värvikad, et neid lausa peab tsiteerima:

Otsigu endale mõni lesbarist kaaslane, et normaalsete inimestes seas normaalset elu etendada ja tehku siis magamistoas, mis ise tahavad. Aga sellest ei pea rääkima! Tegelikult ei pea keegi peale inimese enda teadma, et ta on gay. Kõik gayde artiklid, gaytegelastega filmid, ja nii edasi, on räige propaganda. Ma võin ju elada maailmas, kus ma ei pea teadma, et naabrimees on pede, kas pole? Politsei võiks kohandada nende üle pidevat järelvalvet ka, sest suur osa pedesid noolib lapsi ja noorukeid.

Kui nende elu võimalikult raskeks teha, siis mõni ehk enne mõtleb kui homoks hakkab.

Kuid oodake, see ei ole veel kõik. Sellise totalitaarse märja unenäo tulemus on vaat milline:

Me jõuame ühiskonna ühtsuse taastamiseni! Ühiskond ei peagi olema sihuke ninnunännu ühiskond nagu lääne demokraatia. Ühiskonnas peab olema hea vaid nendel, kes rahvust ja ühiskonda tugevaks muudavad, mitte aga ei õõnesta ega nõrgesta. Homod eesti rahvust tugevamaks ei muuda, nad on hoopis parasiidid. Inimesena võib mul neist olla kahju, sihukesed äbarikud nagu nad on. Eestlasena tekitavad nad minus jälestust, kui rahvuse soolenugised.

Kuigi Tartus on natsionaalsotsialismi ja überrahvusluse teemadel eluaeg huvitavaid mõtteid ja rämekoomikat nähtud, siis midagi nii ehedat kohtab harva.

***

Aga Tartu on ka ilma überrahvuslasteta üks huvitav koht. Näiteks ringleb viimasel ajal, lisaks lugudele Zavoodi ümbruses peksa saavatest mitteaaria rassist tegelastest, üks konkureeriv legend.

Olnud ühes Zavoodis istuvas seltskonnas üks Filipiinide päritolu noormees. Istunud niisama vaikselt, nagu üks prillidega nohik ikka. Siis äkki aga hüpanud see noormees püsti, astunud uksest välja mingi seal suitsetava jorsi juurde ja sõitnuvat talle sahtlisse. Kuna see jorss olla õelnud tema nahavärvi ja päritolu kohta midagi halba.

Edasi kulges noormees baarileti juurde, konsumeeris ära kaheksa konjakit, vedas letile kaks triipu, imes need ka sisse, ja sõitis õues toibuvale jorsile uuesti sahtlisse. Peale seda maabus noormees uuesti baaris, võttis seal veel kaheksa konjakit ja istus pärast seltskonna juurde maha nii, nagu polekski midagi juhtunud.

Nii et kallid Tartu natsid rahvuslased, kunagi ei tea ette kelle rusikast võib pauk tulla 🙂

Advertisements
Trendiheterod annavad vastulöögi

5 thoughts on “Trendiheterod annavad vastulöögi

 1. Celtic ütles:

  Kahjuks või õnneks ei ole minu alter ego. Mingis mõttes võib ju öelduga nõus olla, kui kindlasti oleks saanud selle väljaütlemise ajal natuke rohkem mõelda. Homo kui selline on täiesti tavaline nähe, mis ei tohiks kedagi ega midagi segada. Trendipedendus on see, mis hakkab vastu ning paneb nahkpäid rusikat vibutama.

 2. Mind jällegi häirivad hirmsasti sellised rusikaid vibutavad trendiheterod. Saage juba ükskord oma internaliseeritud homofoobiast võitu ja tulge kapist välja, eksole 🙂

  1. Võtame selle lause:

   Trendipedendus on see, mis hakkab vastu ning paneb nahkpäid rusikat vibutama.

   Kuidas seda mõistma või tõlgendama peaks? Või mis põhjusel need trendipeded niiväga vastu hakkavad?

   Inimesi on igasuguseid, miks peaks hakkama piirama iseenesest mittevägivaldsete tegelaste ligipääsu avalikule ruumile…

   1. Celtic ütles:

    Vägivald ei ole vaid füüsiline, on olemas ka vaimne vägivald. Ehk oled kuulnud?
    Vaimse vägivalla alla saabki liigitada trendipedede käitumise ja tegutsemise – nad tungivad sinu ellu ja ei lahku sealt enam. Trendipede eesmärk ongi saada tähelepanu – tema homostaatus on justkui moeasi ning nad saavad rahuldust sellest, kui on pidevalt tähelepanu keskpunktis. See on aga minu õiguste rikkumine, mul on õigus neid eirata ent see on väga raske kui nad igal sammul mulle jalgu jäävad.

    Mis siis teha? Kumb pool peaks oma õigustest loobuma? Kas heteropool, mida massi poolest on rohkem ning kelle otsene käitumine ei ole teise poole suhtes teise poole õiguste rikkumine, või siis homopool, kelle käitumine ON teist poolt segav…

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s