Nädala kokkuvõte

  • Läppar on jätkuvalt remondis. Väidetavalt olla suvi, puhkused ja järjekord.
  • Stabiilne võrguühendus on kodus taastunud. Samas vahetan ikkagi ISP välja, vähemalt on neil hädaabiliini teine ja sellelt vastavad ignorandid on ehk ka teised.
  • Varukoopiad on nõrkadele. Tõsiselt. Üks asi on mu läppari kõvakettal olnud ühe serveri privaatvõti, teine asi on aga ühe meie kliendi nelja aasta raamatupidamise andmed. Nad maksavad muidugi minu kaks ja pool päeva kinni, aga siiski. See, et IBMi kohalik kontor ei suuda TSM’i Oraclega tööle panna, ei ole nüüd küll hea põhjus äritegevuse lõpetamiseks, eksole 😉
  • Lisaks pean tööl kolima ühest toast teise. Pooleteist aasta jooksul on see juba neljas uus tuba. Eks seda võis ka ette aimata: peale meie BU lagunemist jäin praegusesse tuppa suisa üksi ja eks see jäi asjaomastele isikutele silma.
  • Kas ma juba ütlesin, et kõigest sellest on räme kopp ees? Ja puhkusest on mõõdas vaid kaks nädalat :S

PS. Vahepeal on wordpressi editor lakanud Opera Minis töötamast. Samas on Opera niigi edukas, näiteks Internet Exploder näitab wp überbarokse dashboardi (töölaua?) asemel ainult valget lehte. Ja oma mobiiliinterfeissi disainija võiks nad profülaktika mõttes maha lasta.

Ühesõnaga, näib et kolin oma blogi ära. Praegune kandidaat on Typepad. Nemad vähemalt üritavad oma teenust mobiilis kasutatavaks muuta…

Advertisements
Nädala kokkuvõte

3 thoughts on “Nädala kokkuvõte

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s